У вас слишком много отобранных вакансий. Вам нужно удалить ненужные вакансии из списка отобранных, чтобы добавить ещё одну.

Удалить самую старую вакансию и добавить эту

Отменить

Спеціаліст садового центру

Уровень зарплаты
от 8 500 до 9 500 грн. до вычета НДФЛ
Город
Боярка
Требуемый опыт работы:
не требуется

Вимоги: Якщо є БАЖАННЯ, навчимо людину без досвіду! Одна з головних вимог — вміння працювати в команді на спільний результат.

Стандартні (максимальні) вимоги: бажано лісотехнік, агроном, або випускник садово-паркового технікуму (можна без досвіду — навчимо) для роботи на садовому центрі, інтернет-магазині рослин розплідника декоративних рослин. Освіта середня спеціальна або вища , вільне володіння ПК. Початкові знання декоративних рослин, які використовуються в озелененні. Бажано — досвід розмноження декоративних рослин. Головне — бажання постійно підвищувати свій професійний рівень в роботі з рослинами відкритого і закритого грунту.

Умови: Робота в Києво-святошинському р-ні с.Жорнівка 12км від Боярки пн — сб з 8 до 18. З \ П від 8500 грн. в місяць. Постійна робота. Офіційне працевлаштування. Стабільна заробітна плата без затримок. Посадка, догляд, облік, фотографування, вивчення досвіду найбільших іноземних виробників декоративного садивного матеріалу. Спілкування з колегами, клієнтами, підтримка роботи групи у соціальних мережах. Робота з клієнтами та інтернет магазином розплідника. Навчання молодих спеціалістів, перспектива росту на найближчому великому розсаднику.

З бажанням вчитись, сумлінно працювати, рости інтелектуально і фінансово. Перспектива росту у новому великому садовому центрі, що буде будуватись.

Для робітників прилеглих населених пунктів без забезпечення з/п починається з 8500 грн.

Безкоштовне забезпечення іногородніх — житло, газ, електрика, водопостачання, кухня і «борщовим набором» з/п від 7500грн (з забезпеченням без відрахувань) — це початкові умови.

Тип занятости

Полная занятость, полный день

Адрес

Житомирская, Киев, Якуба Коласа, 2
­
Посмотрите другие вакансии из проф. областей