Аэропорт «Киев»(Жуляны) 

Киев

Сферы деятельности

Перевозки, логистика, склад, ВЭД

Я хочу тут работать
×

Аэропорт «Киев»(Жуляны) 

Перший регулярний пасажирський рейс здійснив посадку в аеропорті Київ «Жуляни» 25 травня 1924 року. Ця дата стала Днем народження нашого підприємства. Аеропорт «Жуляни» має славну вісімдесятирічну історію. Спираючись на значний набутий досвід, наш аеропорт впевнено рухається у напрямку успішної реалізації майбутніх проектів.
На даний час аеропорт переживає певний етап розвитку. Наші зусилля спрямовані на створення аеропорту міжнародного рівня, який займе гідне місце серед найкращих аеропортів України та світу. Ми відчуваємо підтримку та розуміння з боку влади міста і вважаємо, що за правильної організації справи спільними зусиллями ми зможемо успішно реалізовувати складні і важливі перспективні проекти.


Для забезпечення стабільної діяльності наших партнерів та з метою покращення рівня обслуговування авіакомпаній-перевізників, які здійснюють польоти до аеропорту Київ «Жуляни», підприємство перейшло на цілодобовий режим роботи.


Наш аеропорт співпрацює з різними перевізниками, які виконують як регулярні та чартерні рейси, так і бізнес-польоти на приватних літаках. Кожен з пасажирів, незалежно від типу рейсу, може отримати достойний рівень послуг, до якого він звик, подорожуючи через аеропорти Європи та світу. Ми декларуємо рівноправні партнерські відносини з усіма нашими клієнтами, створюємо умови прозорих взаємовідносин на ринку авіаційних перевезень.


Аеропорт Київ «Жуляни» завжди гостинно відкритий для своїх теперішніх та майбутніх клієнтів і партнерів.