БРВ Киев, ЧАО 

Киев

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Товары народного потребления (непищевые)

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

БРВ Киев, ЧАО 

Товариство з обмеженою відповідальністю «БРВ Київ», головним акціонером якого є компанія Black Red White S. A. На сьогоднішній день - це найбільший виробник меблів в Польщі. Офіційним представником Black Red White на меблевому ринку України з продажу меблів в роздріб є "БРВ Київ". Меблі для українського ринку  імпортуються з Польщі та виробляються в Україні в мм. Нововолинськ та Червоноград. 

Продукція компанії експортується в більш ніж 20 країн світу, в тому числі в США, Канаду, Німеччину, Австрію, Бельгію, Норвегію, Швецію, Ізраїль, Хорватію, Болгарію, Грецію, Угорщину, Словаччину, Чехію, Румунію, Боснію і Герцеговину, Росію, Білорусь, Литву, Латвію, Естонію, Казахстан та ін. країни. Меблі, представлені брендом Black Red White, розраховані на споживача із середнім рівнем достатку:  найоптимальніше співвідношення ціни та якості.

Наш асортимент – це меблі для будь-якого приміщення дому чи офісу: кухні, спальні, вітальні, дитячі, передпокої, робочі кабінети. Завдяки доступній ціні, величезному асортименту (більш ніж 3500 найменувань), різноманіттю стилів від класики до модерну. Меблі Black Red White користуються значним попитом.  Крім меблів в салонах-магазинах "Black Red White" продаються товари декору, світлотехніки на вбудована техніка на кухні. Наші дизайнери можуть розробити проект  інтер'єру вашої оселі, кухонь на замовлення. Центральний офіс компанії "BRW Київ" - управління, відділ логістики та відділ маркетингу.

"БРВ Київ" - це більше 20 салонів-магазинів в різних містах України: Київ, Одеса, Львів, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Полтава, Кременчук, Харків, Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв.

"БРВ Київ" компанія європейського зразка пропонує своїм працівникам офіційне працевлаштування, можливість кар'єрного росту, зручний графік роботи, корпоративне навчання та повний соціальний пакет, гарантований чинним законодавством України.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1

 
от 6 000 до 19 000 грн.
Одесса